Ubezpieczenia w cieniu koronawirusa

Znaleźliśmy się w nowej dla nas wszystkich rzeczywistości. Mimo to jednak, życie musi toczyć się dalej, a niektóre sprawy nie mogą zaczekać. Są to między innymi sprawy związane z ubezpieczeniami. Nie możemy nie wykupić nowego ubezpieczenia na samochód, nie powinniśmy też zostawiać swojego domu czy firmy bez ochrony.

Dlatego też, większość firm ubezpieczeniowych dostosowała się do obecnej sytuacji i umożliwiła sprzedaż zdalną produktów ubezpieczeniowych. My także jako multiagencja ubezpieczeniowa jesteśmy do tego przygotowani. Wystarczy, że podasz nam swój adres e-mail, a wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Telefonicznie poinformujemy Cię o tegorocznej ofercie, a na adres e-mail wyślemy dokumenty polisowe. Ty tylko opłacasz! Oszczędzasz czas, pieniądze, a przede wszystkich chronisz siebie, swoją rodzinę i nas przed możliwością roznoszenia wirusa.

Oczywiście, dla osób, które nie są za pan brat z elektroniczną obsługą, działamy wielotorowo i nasze biura wciąż są dla was otwarte, zatem można pojawić się osobiście.

Liczymy na to, że już niedługo będziemy mogli bez większych ograniczeń spotykać się ze znajomymi, rodziną, ale także z Wami, Drodzy Klienci ?

Póki co, do usłyszenia, ale mamy nadzieję, że do zobaczenia niebawem!

Bądźcie zdrowi!