Żarnowiec – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

„Anna Styn – Ubezpieczenia” oferuje ubezpieczenia najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Głównym celem naszej multiagencji jest reagowanie na potrzeby naszych Klientów, dlatego oferta ubezpieczeniowa jest dobierana indywidualnie dla każdego z nich. W ten sposób możemy zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. 

Posiadamy wiele lat doświadczenia idącego w parze z szeroką wiedzą na temat ochrony ubezpieczeniowej, co pozwala nam na dopasowanie najkorzystniejszych produktów dostępnych na rynku. Oferujemy całkowitą pomoc w wyborze najbardziej dopasowanego produktu ubezpieczeniowego jak również w dopełnieniu wszelkich spraw formalnych, takich jak podpisanie polisy oraz jej obsługa.

Miejsce na mapkę.

OC, AC, NNW, Assistance – ubezpieczenia komunikacyjne

Każdy właściciel auta jest w obowiązku zakupu polisy OC. W razie wystąpienia zdarzenia drogowego, a w konsekwencji wyrządzenia szkody innemu uczestnikowi ruchu drogowego, polisa gwarantuje wypłatę środków na pokrycie strat. Właściciel pojazdu może również zawrzeć ubezpieczenie AC. Ten rodzaj ubezpieczenia zapewnia wypłatę środków w razie wystąpienia sytuacji losowych: zarysowanie, stłuczka, wypadek, kradzież, niepożądany wpływ zjawisk pogodowych oraz zderzenie ze zwierzęciem. Ubezpieczenie NNW również jest dobrowolne i gwarantuje ochronę w przypadku wystąpienia urazu fizycznego lub psychicznego kierowcy lub pasażerów. Ubezpieczenie Assistance zapewnia pomoc w procesie holowania pojazdu oraz zapewnienia zastępstwa w postaci innego środka komunikacji. Zapewniamy także ochronę szyb oraz ubezpieczenie zniżek OC i AC.

Dom lub dom w budowie, mieszkanie, domek letniskowy – ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie majątkowe oferuje ochronę na mieszkanie, dom, ogrodzenie domu, garaż, budynek gospodarczy czy fontannę. Istnieje możliwość ubezpieczenia domu będącego dopiero w budowie oraz domku letniskowego na obrzeżach miasta. Możesz skorzystać także z ubezpieczenia OC w życiu prywatnym, które gwarantuje pokrycie szkód na wypadek zalania mieszkania sąsiada czy uszkodzenia jego płotu.

Biznes, pracownicy – ubezpieczenia firmowe

Jeśli posiadasz firmę warto ubezpieczyć jej majątek, w którego skład mogą wchodzić nieruchomości, użytkowany w pracy sprzęt oraz samochody. Możesz ubezpieczyć swoją działalność gospodarczą w razie szkód dotyczących osób trzecich. Obowiązkowe ubezpieczenie dotyczy między innymi lekarzy, adwokatów, notariuszy czy architektów. Zawody, które nie muszą, lecz mogą skorzystać z ubezpieczenia to farmaceuci, tłumacze przysięgli, fryzjerzy czy kosmetyczki.

Kredyt, dzieci, emerytura, seniorzy, inwestycje – Ubezpieczenia na życie 

Oferujemy ubezpieczenia w razie śmierci lub utraty zdrowia, które pozwolą zapewnić wsparcie Tobie i Twojej rodzinie. Ubezpieczony może zostać zaciągnięty przez Ciebie kredyt, tak, aby Twoja rodzina nie musiała martwić się o jego spłatę. Istnieje również możliwość ubezpieczenia w przypadku poważnego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku czy operacji chirurgicznych. W takiej sytuacji wypłata z ubezpieczenia pokryje koszty rehabilitacji i codzienne wydatki w razie gdy zostaniesz bez pracy. Oferowana przez nas polisa pozwoli na oszczędzanie środków finansowych w ramach zabezpieczenia przyszłej emerytury.

Ubezpieczenia rolnicze

Rolnik ma obowiązek ubezpieczenia budynków takich jak stodoła i kurnik oraz wykupienia OC rolnika. Nasza agencja oferuje ochronę przed żywiołami pogodowymi, na przykład gradem lub suszą. Ubezpieczenie to pozwoli na pokrycie środków naprawy szkód. Polisa OC rolnika zawierana jest w celu pokrycia ewentualnych strat wyrządzonych osobom poszkodowanym przez działalność rolniczą. Chodzi tutaj o przypadki kiedy z winy rolnika i jego działalności zawodowej zostaną zniszczone na przykład plony na polu należącym do innych osób. Warto także ubezpieczyć swoją hodowlę zwierząt, uprawy oraz maszyny wykorzystywane do prac rolniczych. Polisa pokryje straty z tych tytułów, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować działalność nie martwiąc się kosztami.