Swarzewo – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

Stanowimy multiagencję, która w swojej ofercie posiada pełen zakres ubezpieczeń pochodzących od najlepszych na rynku przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. W swojej działalności bierzemy pod uwagę przede wszystkim potrzeby klientów. Wiemy, iż każdy może mieć odmienne oczekiwania, dlatego zawsze staramy się dostosować. Działamy na terenie Swarzewa i sąsiednich miejscowości takich jak: Chłapowo, Łebcz, Strzelno, Mieroszyno czy Kaczyniec. 

Posiadamy spore doświadczenie, które wzbogacone zostało szeroką wiedzą dotyczącą ochrony ubezpieczeniowej. Dlatego też zawsze dobierany najlepszą opcję ubezpieczenia dla danego klienta. 

Ubezpieczenia komunikacyjne  

Każdy posiadacz auta ma obowiązek wykupienia ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej (OC). W razie jakiejkolwiek stłuczki, czy wypadku z naszej winy, poszkodowany kierowca otrzyma środki finansowe od ubezpieczyciela. Ponadto zawsze istnieje opcja wykupienia również ubezpieczenia Assistance (AC). Stanie się ono niezbędne w przypadku kradzieży pojazdu, stłuczki, uszkodzenia z powodu niesprzyjających warunków pogodowych, jak również kolizji z leśnym zwierzęciem. W naszej ofercie znajduje się też ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), gdzie w razie jakiekolwiek uszczerbku na zdrowiu w wyniku zdarzenia drogowego, posiadamy dodatkową ochronę.  

Ubezpieczenie majątkowe 

Ubezpieczenie majątkowe obejmuje swoim zasięgiem np. nasz dom, mieszkanie, jak również na przykład kamienną fontannę przed domem, podziemny garaż czy pomieszczenia gospodarcze. W razie potrzeby możliwie jest otrzymanie wsparcia finansowego na usunięcie powstałych wcześniej szkód. Jeśli mamy dopiero w planach wybudowanie własnego domu i nie chcemy, aby ktoś, albo coś zniszczyło wylane fundamenty, możemy wykupić tak zwane ubezpieczenie domu w budowie. Jeżeli jesteśmy właścicielami domku letniskowego w górach, z dala od osad ludzkich, a przede wszystkim od naszej miejscowości, warto będzie wykupić jego całoroczną ochronę. Niezbędnym pakietem będzie także OC w prywatnym życiu, które ochroni, jeżeli wyrządzimy komuś w sposób nieumyślny jakąś szkodę, np. nasze dzieci połamią drewniany płot sąsiada. 

Ubezpieczenie firmowe 

Nasze przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe ubezpiecza również firmy, czyli ich pracowników, wyposażenie, sprzęt, czy też budynki, w których odbywa się działalność gospodarcza. Możemy także poddać ochronie urządzenia niezbędne do codziennej pracy. Jeśli prowadzona przez ciebie firma posiada własną flotę samochodową, warto będzie wykupić również jej ubezpieczenie. Jeżeli mamy potrzebę brania odpowiedzialności za szkody wyrządzone na innych osobach, weźmy pod uwagę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla działalności gospodarczych. W przypadku wykonywania niektórych zawodów istnieje obowiązek wykupienia ubezpieczenia. Muszą go posiadać osoby będące architektami, adwokaci, notariusze, czy też lekarze. Nieobowiązkowa polisa dotyczy chociażby tłumaczy przysięgłych, kosmetyczek, farmaceutów, lub też wychowawców kolonijnych. 

Ubezpieczenia życiowe 

W ofercie naszej agencji ubezpieczeniowej znajdziecie Państwo  także produkty, które chronią nie tylko zdrowie i życie ubezpieczonego, ale również osób mu najbliższych. Najbardziej istotnym celem ubezpieczeń na życie jest udzielnie pomocy na wypadek zgonu osoby, która wykupiła ubezpieczenie. Może to być również zabezpieczenie na poczet niespłaconego do końca kredytu, albo po prostu dodatkowe wsparcie dla spadkobierców. Nasze ubezpieczenia mogą także objąć koszty leczenia w przypadku ciężkich chorób, czy też nieszczęśliwych wypadków. Jest to zabezpieczenie na przyszłość, z którego na pewno warto skorzystać. Dzięki wykupieniu odpowiedniej opcji polisy masz również możliwość oszczędzania na dodatkowe świadczenie emerytalne w podeszłym wieku. 

Ubezpieczenie rolnicze

Ubezpieczenie rolnicze jest przede wszystkim ochroną na wypadek ewentualnych klęsk żywiołowych, takich jak susza, powodzie, czy obfity grad. W takich przypadkach, dzięki wcześniej wykupionemu ubezpieczeniu można otrzymać finansowe wsparcie, które pozwoli na naprawę wszystkich powstałych szkód. OC dla rolników i ubezpieczenie budynków rolniczych to obowiązek każdej osoby, która jest rolnikiem. OC zakłada w tym przypadku zabezpieczenie finansowe na wypadek wyrządzenia szkody komuś innemu, np. kiedy bydło zniszczy plony sąsiada. Drugim ubezpieczeniem objęte są wybrane zabudowania rolnicze, takie jak obora, kurnik, czy stodoła.