Puck – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

„Anna Styn – Ubezpieczenia” jest multiagencją, która oferuje Państwu pełen zakres ubezpieczeń wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych.  Naszą misją jest dbanie o potrzeby Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca była jak najbardziej owocna i nastawiona na osobiste preferencje oraz oczekiwania poszczególnych odwiedzających nas osób. Każda z przygotowywanych przez nas ofert jest więc dobierana pod względem indywidualnych kryteriów Klienta. Działamy na terenie Pucka i sąsiednich miejscowości takich jak: Połczyno, Zdrada, Darzlubie, Celbowo, Gnieżdżewo, Rzucewo, Osłonino.

Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroka wiedza zespołu w dziedzinie ochrony ubezpieczeniowej. Wszystko to pozwala nam dopasować do Klienta najkorzystniejsze oferty z szerokiego zakresu dostępnych na rynku ubezpieczeń.  Nie tylko pomożemy Państwu dokonać optymalnego wyboru ale i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności dotyczących zawarcia polisy oraz obsługi posprzedażowej.

Ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW oraz Assistance

Do podstawowych obowiązków właścicieli pojazdów dopuszczonych do ruchu drogowego należy zakup polisy OC. Jest ona gwarancją wypłacenia środków w razie zaistnienia wypadku drogowego i ewentualnych szkód w nim wyrządzonych.  Na rynku ubezpieczeń dostępne są również polisy AC, dzięki którym właściciel pojazdu otrzyma wsparcie w razie wypadku, stłuczki, szkodliwego działania warunków atmosferycznych, kradzieży, zderzenia z udziałem zwierząt leśnych czy nawet otarć powstałych na parkingu.  Z kolei ubezpieczenie NNW to dodatkowa ochrona w przypadku doznania uszczerbku na zdrowiu w trakcie wypadku komunikacyjnego. Działa ono zarówno w przypadku kierowcy jak i współpasażerów.  Ostatni rodzaj ubezpieczenia, czyli Assistance jest niezastąpione podczas dalszych wyjazdów, gdyż gwarantuje ono wsparcie w przypadku holowania auta, pomoże w organizacji dalszej podróży czy też tłumaczenia dokumentacji za granicą. W naszej agencji pomożemy Państwu dobrać najkorzystniejszy wariant tych ubezpieczeń oferując dodatkowe ubezpieczenie szyb pojazdu czy też niezwykle istotną dla każdego kierowcy zniżkę OC i AC.

Ubezpieczenia majątkowe: domu, mieszkania, domu w budowie oraz domku letniskowego

Przedmiotem ochrony mieszczącym się w ramach polisy ubezpieczeniowej nie musi być tylko dom lub mieszkanie. Może to być równie dobrze garaż, ogrodzenia, budynki gospodarcze czy nawet kamienna fontanna.  Wybierając odpowiedni wariant ubezpieczenia otrzymasz wsparcie w przypadku szkody powstałej na każdym z tych budynków i rzeczy.  Jeśli marzą Państwo o rozpoczęciu budowy, ale obawiają się o bezpieczeństwo fundamentów warto jest zastanowić się nad ubezpieczeniem domu w budowie. Podobnie rzecz ma się z domkiem letniskowym na działce od miastem. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu będzie on chroniony przez cały rok, nawet gdy stoi on pusty. Rozważając zakup polisy warto jest także przemyśleć ochronę jaką jest OC w życiu prywatnym. Daje ono ochronę w przypadku nieumyślnego wyrządzenia szkody osobom trzecim na przykład poprzez zalanie sąsiada lub uszkodzenia jego ogrodzenia.

Ubezpieczenia firmowe biznesu oraz pracowników

Agencja „Ubezpieczenia Anna Styn”  zajmuje się również ubezpieczeniami firmowymi, które obejmują nieruchomości oraz sprzęt oraz wyposażenie niezbędne do prowadzenia biznesu. Pomożemy również w ubezpieczeniu samochodu firmowego lub całej floty pojazdów. Posiadając firmę warto jest zdecydować się również na OC działalności gospodarczej, które pomoże w przypadku szkody wywołanej na osobach trzecich. Ubezpieczenie takie jest obowiązkowe dla wielu grup zawodowych, takich jak lekarze, architekci, adwokaci oraz notariusze. Wiele jest jednak profesji, które pomimo, iż nie mają takiego obowiązku, powinny w nie inwestować, jak na przykład fryzjerzy, farmaceuci czy wychowawca kolonijny.

Ubezpieczenia życiowe: zabezpieczenia pod kredyt i dzieci, zapewnienie godziwej emerytury, ubezpieczenie seniora oraz inwestycyjne

Zajmujemy się również szeroko pojętymi ubezpieczeniami na życie, które mają na celu ochronę zdrowia i życia ubezpieczonego oraz jego bliskich. Będzie ono wsparciem w razie śmierci ubezpieczonego lub wspomoże finansowo w przypadku ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie takie może być również zabezpieczeniem na spłatę posiadanego kredytu czy też stanowić dodatkowe wsparcie materialne dla dzieci. Wybierając ubezpieczenie na życie mogą Państwo zabezpieczyć przyszłość swoją i waszych bliskich. Odpowiednio dobrana polisa może również pomóc  oszczędzaniu na przyszłą emeryturę co zapewni dodatkowe środki na godne życie o zrezygnowaniu z pracy.

Ubezpieczenie rolnicze

Nasza agencja pomaga również rolnikom w zabezpieczeniu ich ciężkiej pracy oraz w ubezpieczeniu plonów w razie klęsk żywiołowych takich jak susze, grad czy ulewne deszcze. Wybierając odpowiednią polisę otrzymają Państwo wsparcie materialne na naprawę strat i bieżące wydatki związane z utratą dochodu.  Pomożemy również w wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia obowiązkowego rolników, czyli ubezpieczenia budynków rolniczych oraz OC rolnika. Aby w pełni zabezpieczyć się przed różnego typu sytuacjami losowymi warto jest rozważyć również ubezpieczenie hodowli, upraw oraz maszyn rolniczych. Wybierając tego rodzaju pakiet ochrony nie muszą Państwo martwić się o przyszłość swojego gospodarstwa, w które włożyliście tyle pracy i czasu.