Mechowo – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

Oferujemy ubezpieczenia w każdym zakresie wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Jesteśmy multiagencją. Kierujemy się przede wszystkim dobrem oraz potrzebami naszych Klientów. Mamy świadomość tego, że każdy klient ma zupełnie innego oczekiwania. W związku z tym należy się kierować kryteriami indywidualnymi. Działamy na terenie Mechowa i sąsiednich miejscowości takich jak: Domatowo, Leśniewo, Domatówko czy Mała Piaśnica.

Nasze doświadczenie już wieloletnie oraz także wiedza z zakresu ubezpieczeń pozwalają nam na dobranie możliwie najlepszych produktów, które są teraz dostępne na rynku ubezpieczeń. Świadczymy jak najbardziej kompleksową pomoc w zakresie wyboru ubezpieczenia optymalnego. Do tego pomagamy załatwić wszelkie konieczne formalności związane bezpośrednio z zawarciem polisy. Zajmujemy się również posprzedażową obsługą.

Komunikacje: AC, OC, Assistance oraz NNW

Każdy właściciel pojazdu jest zobowiązany do zakupu polisy OC. Dzięki tej polisie jest zagwarantowana wypłata środków, gdy wyrządzimy szkodę innym kierowcom czy też uczestnikom ruchu drogowego. Samochód można wyposażyć również w dodatkowe ubezpieczenie AC. Sprawdza się idealnie podczas wypadku, działania zjawisk pogodowych, stłuczki, kradzieży, otarcia na parkingu czy też zderzenia z leśnym zwierzęciem. Możemy także postawić na ubezpieczenie NNW. Jest to z kolei dodatkowa ochrona, jeśli dane zdarzenie drogowe spowoduje znaczny uszczerbek na naszym zdrowiu czy też na zdrowiu innych pasażerów. Assistance jest wsparciem podczas holowania czy też organizacji dalszej podróży. Oferujemy także ubezpieczenie szyb, jak i także ochronę zniżek AC i OC.

Ubezpieczenie majątkowe: domek letniskowy, dom w budowie, mieszkanie oraz dom

Samym przedmiotem ochrony w ramach tej polisy może być Twoje mieszkanie czy też dom. Może to być ogrodzenie, garaż, kamienna fontanna bądź budynki gospodarcze. Otrzymasz ogromne wsparcie, które pomoże zniwelować powstałe szkody. Jeśli planujesz dopiero co budowę domy bądź też martwisz się o samo bezpieczeństwo już wzniesionych fundamentów, to ubezpiecz dom w budowie. Dzięki takiemu ubezpieczeniu możemy spać spokojnie. Dzięki ubezpieczeniu domku letniskowego masz zagwarantowaną ochronę i to przez cały rok. OC w prywatnym życiu jest także niezbędną ochroną.

Ubezpieczenie firmowe: ubezpieczenie pracowników oraz biznesu

Ubezpiecz majątek swojej firmy, a więc wyposażenie, sprzęt oraz samą nieruchomość. Możemy także ochronić sam budynek firmy oraz urządzenia, które niezbędne są do wykonywania służbowych obowiązków. Jeśli Twoja firma jest w posiadaniu samochodów, to możemy zaproponować ubezpieczenie floty. Jeśli tylko potrzebujesz odpowiedzialności za szkody na trzecich osobach, to śmiało wybierz OC działalności gospodarczej. Obowiązkiem takim objęci się na przykład architekci, notariusze, adwokaci czy też lekarze.

Ubezpieczenie życiowe: zabezpieczenie dzieci, zabezpieczenie pod kredyt, zapewnienie godnej emerytury oraz ubezpieczenie inwestycyjne

W ofercie znajdziesz produkty, które chronią życie oraz zdrowie, nie tylko Twoje, ale również Twoich bliskich. Podstawą samego ubezpieczenia na życie jest pomoc w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Może stanowić to zabezpieczenie kredytu, czy też wsparcie dodatkowe dla dzieci. Ubezpieczenia także obejmuje poważne zachorowania, operacje chirurgiczne czy też nieszczęśliwy wypadek. Jesteś dzięki temu w stanie zabezpieczyć siebie oraz także swoich bliskich przed wszelkimi konsekwencjami niezdolności do rehabilitacji oraz do pracy. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu możesz również zaoszczędzić na swoją przyszłą, zasłużoną emeryturę, aby móc zapewnić sobie dodatkowe pieniądze.

Ubezpieczenie turystyczne

NNW, koszty leczenia, ubezpieczenie bagażu, sporty ekstremalne oraz zabezpieczenie mienia na czas Twojego wyjazdu.

Rolnicze ubezpieczenia

Ubezpieczenie rolnicze są przede wszystkim ochroną w razie pojawiających się klęsk żywiołowych. Można tutaj wymienić ulewne deszcze, suszę czy też grad. W razie takowej sytuacji otrzymasz finansowe wsparcie zapewniające środki na naprawdę szkody. Ubezpieczenie rolniczych budynków oraz także OC rolnika to ubezpieczenia obowiązkowe. Pierwsze ubezpieczenie daje ochronę zabudować, które wchodzą w skład gospodarstwa. Można tutaj wymienić stodołę oraz kurnik. Zaś OC rolnika polega na niczym innym jak na pomocy osobom poszkodowanym przez Twoją zawodową działalność, kiedy na przykład Twoje zwierzęta zniszczyły zboża sąsiadów. Dla ochrony pełnej warto pomyśleć o ubezpieczeniu upraw, hodowli czy też rolniczych maszyn. Dzięki tej polisie nie musisz się kompletnie martwić o rośliny, zwierzęta oraz sprzęt, który decyduje o samej rentowności Twojej działalności.