Jastrzębia Góra – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

Jesteśmy multiagencją, która oferuje pełny zakres ubezpieczeń najlepszych na rynku firm ubezpieczeniowych. W swojej działalności kierujemy się głównie potrzebami, jakie mają nasi klienci. Wiemy, iż każdy może mieć swoje oczekiwania i dlatego oferta dobierana jest zawsze według kryteriów indywidualnych. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą z zakresu ubezpieczeniowej ochrony, dlatego możemy dobrać każdemu klientowi najlepsze dla niego produkty ubezpieczeniowe. Pomagamy również w dobraniu właściwego ubezpieczenia i w załatwieniu wszelkich formalności mających związek z zawieraniem polisy, jak również z posprzedażową obsługą. Działamy na terenie Jastrzębiej Góry i sąsiednich miejscowości takich jak: Karwia, Ostrowo, Karwieńskie Błoto, Dębki czy Tupadły.

Komunikacyjne: OC, AC, Assistance, NNW

Obowiązkiem każdego posiadacza samochodu jest wykupienie ubezpieczenia OC. Zapewni ono ewentualną wypłatę środków, jeżeli wyrządzi się szkodę innemu uczestnikowi ruchu drogowego. Istnieje możliwość wykupienia również dodatkowego ubezpieczenia AC. Ubezpieczyciel dzięki temu udzieli nam wsparcia w razie działania zjawisk pogodowych, kradzieży, wypadku, stłuczki, otarcia na parkingu, czy też zderzenia ze zwierzęciem leśnym. Można również wykupić ubezpieczenie NNW, czyli ochronę dodatkową, jeżeli zdarzenie drogowe będzie przyczyną uszczerbku na naszym zdrowiu, albo pasażerów. Assistance jest wsparciem w przypadku holowania, tłumacza za granicą, czy też zorganizowania dalszej podróży. Ponadto nasza firma oferuje również ochronę zniżek AC i OC i ubezpieczenie szyb.

Majątkowe: domek letniskowy, dom w budowie, mieszkanie, dom  

Przedmiotem ochrony w przypadku tej polisy może być nasz dom, mieszkanie, jak również kamienna fontanna, budynki gospodarcze, ale też garaż. Otrzymamy wsparcie, które pozwoli na zniwelowanie powstałych szkód. Jeżeli dopiero zaplanujemy zbudowanie domu, albo martwimy się o bezpieczeństwo powstałych już wcześniej fundamentów, możemy ubezpieczyć dom w budowie. Jeśli posiadasz domek letniskowy znajdujący się z dala od miasta, warto wykupić całoroczne ubezpieczenie, dzięki czemu lokum będzie pod ochroną cały rok, nawet jeśli nikogo tam nie ma. Niezbędny pakiet to również OC w życiu prywatnym, które chroni, jeśli nieumyślnie wyrządzi się szkodę komuś innemu, np. uszkodzimy ogrodzenie sąsiada, czy też zalejemy mu mieszkanie.

Firmowe: ubezpieczenie twoich pracowników, biznesu

Ubezpieczamy również majątek twojego przedsiębiorstwa, czyli wyposażenia, nieruchomości i sprzęt, z którego korzystasz na co dzień w pracy. Możemy również ochronić urządzenia, jak i budynek siedziby. Jeżeli twoje przedsiębiorstwo posiada flotę pojazdów, mamy szansę zaproponować ci jej ubezpieczenie. Jeśli masz potrzebę odpowiedzialności za szkody na innych osobach, wybierz opcję OC dla działalności gospodarczej. Obowiązkowym ubezpieczeniem objęci muszą być chociażby architekci, notariusze, adwokaci i lekarze. Nieobowiązkową polisę będzie mógł wykupić na przykład wychowawca kolonijny, kosmetyczka, fryzjer, tłumacz przysięgły, czy też farmaceuta. 

Życiowe: zabezpieczenie inwestycyjne, zapewnienie godnej emerytury, zabezpieczenie dzieci, zabezpieczenie pod kredyt

Nasza agencja ubezpieczeniowa „Anna Styn – Ubezpieczenia” oferuje produkty chroniące zdrowie i życie, twoje, ale też twoich najbliższych. Podstawowym założeniem ubezpieczenia na życie będzie pomoc w wypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Może to być zabezpieczenie na poczet spłacenia zaciągniętego kredytu, czy też wsparcie dodatkowe dla dzieci. Ubezpieczenia swoim zasięgiem obejmują również poważne choroby, operacje chirurgiczne, czy też nieszczęśliwe wypadki. Dzięki temu będziesz w stanie zabezpieczyć siebie, jak i swoich najbliższych przed konsekwencjami niezdolności do wykonania pracy i niezbędnej rehabilitacji. Dzięki właściwie wybranej polisie możesz także oszczędzać na własną emeryturę, celem zapewnienia sobie dodatkowych środków finansowych. 

Turystyczne

Zabezpieczenie twojego mienia na czas podróży, ubezpieczenie bagażu, sporty ekstremalne, NNW, koszty leczenia

Rolnicze

Ubezpieczenie rolnicze to głównie ochrona w przypadku klęsk żywiołowych, takich jak chociażby ulewne deszcze, susza, czy grad. W takich sytuacjach można otrzymać wsparcie finansowe, które zapewni środki niezbędne do naprawienia szkody. Ubezpieczenie OC rolnika i budynków rolniczych są obowiązkowymi ubezpieczeniami. OC rolnika polegać będzie na pomocy poszkodowanym przez wykonywaną przez ciebie działalność, np. kiedy twoje krowy zniszczą zboże na polu sąsiada. Drugie ubezpieczenie obejmuje zabudowania wchodzące w skład gospodarstwa, np. kurnik i stodoła.