Hel – ubezpieczenia OC, AC, turystyczne – Agencja ubezpieczeniowa

Nasza multiagencja „Ubezpieczenia Anna Styn” oferuje ubezpieczenia o pełnym zakresie, gwarantując zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych Klientów. Każdy z Was ma indywidualne oczekiwania, a my dostosowujemy naszą ofertę do wymogów i kryteriów jakich Państwo oczekujecie. Długie doświadczenie i ciągłe zdobywanie wiedzy na temat ochrony ubezpieczeniowej pozwala na dobór najlepszych ofert spośród tych dostępnych na rynku dla naszych Klientów. Działamy na terenie Helu i sąsiednich miejscowości takich jak: Jastarnia, Jurata, Chałupy, Kuźnica.  Nasza oferta gwarantuje pomoc w doborze optymalnego ubezpieczenia. Ponadto pomagamy zrozumieć wszystkie formalności związane z  polisą i jej obsługą posprzedażową oraz sprawnie przez nie przebrnąć.

Rodzaje Ubezpieczeń:

Komunikacyjne

Wśród nich możemy wyróżnić  AC, NNW, Assistance, OC. Ten ostatni rodzaj ubezpieczenia, ubezpieczenie OC obowiązuje każdego właściciela pojazdu. OC gwarantuje wypłatę środków poszkodowanemu, jeżeli zostanie przez ciebie uszkodzony pojazd innego uczestnika ruchu drogowego. Dodatkowym ubezpieczeniem, w które warto zainwestować, posiadając samochód jest AC. W przypadku stłuczki, zjawisk pogodowych, wypadku z udziałem zwierząt leśnych czy kradzieży ubezpieczyciel zapewnia wsparcie finansowe. Ubezpieczenie NNW obejmuje kierowcę oraz pasażerów pojazdu – w wypadku zdarzenia kolizyjnego i uszczerbku na zdrowiu z tytułu NNW zostaje wypłacone odszkodowanie. Jeżeli samochód zepsuł się podczas podróży i tkwi na środku autostrady ratunkiem może być ubezpieczenie Assistance, które wspiera w zakresie holowania, ściągnięcia pojazdu z drogi, zapewniania tłumacza za granicą czy pomaga zorganizować dalszą podróż. Nasze biuro posiada w swojej ofercie dodatkowo ubezpieczenie szyb od zniszczeń i wybić, oraz ochronę na zniżki OC I AC.

Majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe obejmują dom, mieszkanie, dom w budowie, domek letniskowy, garaż, ogrodzenie, budynki o charakterze gospodarczym, warsztat czy nawet fontannę. Majątkowe ubezpieczenia niwelują powstałe szkody jak zalanie budynku czy uszkodzenie ogrodzenia. Polisa pozwala na poczucie bezpieczeństwa bez obaw o stratę funduszy, które zostały zainwestowane w budowę. Nasza oferta umożliwia ubezpieczenie domu, który jest w trakcie budowy- to pozwala na ochronę choćby samych fundamentów, które mimo, że są zaledwie fragmentem i podstawą budowanego domu również wymagają dużych nakładów finansowych. Ubezpieczenie majątkowe zapewnia bezpieczeństwo domków letniskowych, które w okresie zimowym  nie są używane i mogą być narażone na niepożądane działania. Z polisą nie musisz się o to martwić, ponieważ Twoje miejsce wypoczynku jest bezpieczne cały rok.

Firmowe

Ubezpieczenie firmowe obejmuje Twój biznes oraz pracowników, których zatrudniasz. Polisa obejmuje majątek firmy, sprzęt i wyposażenie niezbędne do pracy zawodowej czy budynek lub urządzenia, którymi posługuje się pracownik wykonując obowiązki służbowe. Firmowa polisa zapewni także ubezpieczenie floty, jeśli Twoja firma posiada samochody służbowe. OC działalności gospodarczej zapewni odpowiedzialność za szkody na osobach trzecich. Takie zawody jak lekarz, notariusz, adwokat czy architekt są obowiązkowo objęci ubezpieczeniem firmowym, natomiast polisę dobrowolnie wykupić może każda inna osoba pracująca w zawodzie, w którym ma kontakt z osobami trzecimi. Takimi zawodami jest farmaceuta, fryzjer, tłumacz przysięgły, kosmetyczka czy tatuażysta.

Życiowe

Ubezpieczenie na życie dotyczy zabezpieczeń związanych z kredytem, inwestycjami, a także zabezpieczeniem dzieci czy zapewnienia godnej emerytury. Nasza usługa zawiera ochronę zdrowia i życia dla Ciebie i bliskich Ci osób. Podstawowym aspektem polisy na życie jest zapewnienie wsparcia w przypadku ciężkiej choroby lub śmierci. W takim wypadku polisa zabezpiecza wpłatę wziętego kredytu, bez obciążania rodziny. Wśród oferty znajdują się także losowe, nieszczęśliwe wypadki i operacje chirurgiczne, które często uniemożliwiają powrót do wcześniej wykonywanej pracy.

Turystyczne

Ubezpieczenia turystyczne dotyczą wszelkich aspektów związanych z podróżami takimi jak ubezpieczenie bagażu, zabezpieczenie majątku w czasie nieobecności, koszty leczenia za granicą, sporty ekstremalne czy NNW – holowanie i zabezpieczenie samochodu w podróży. Polisa turystyczna zapewnia bezpieczną podróż w każde miejsce, bez obaw o potencjalne straty.

Rolnicze

Ubezpieczenie rolnicze głównie dotyczy ochrony przeciw klęskom żywiołowym takimi jak susza, ulewne deszcze czy burze. Wsparcie finansowe pozwala na odzyskanie straconych funduszy i ewentualne naprawienie szkody. Budynki rolnicze jak stodoła, kurnik, stajnia wchodzą w skład obowiązkowego ubezpieczenia. OC rolnika pozwala na pomoc osobom, które zostały poszkodowane w wyniku Twoich działań. Na przykład, gdy Twoje stado zniszczy plantacje sąsiada. Dodatkowymi ubezpieczeniami są te, które zabezpieczają: hodowlę, uprawę oraz maszyny rolnicze. Takie polisy zapewniają spokój i brak zmartwień o zwierzęta czy sprzęty, które pozwalają na generowanie dochodu Twojej działalności.