Dlaczego multiagencja jest lepszym wyborem, niż porównywarka internetowa?

Pewnie niejednokrotnie widziałeś reklamę porównywarki ubezpieczeniowej, prawda? Przyciągają sloganami „kup taniej, niż u agenta!”, a Ciebie kusi, żeby spróbować? Pragniemy przedstawić 5 powodów, dlaczego warto wybrać multiagencję!

Powód nr 1

Porównywarka bazuje na standardowych ofertach ubezpieczycieli, a my, jako agenci mamy dostęp do ofert limitowanych. Wiemy, gdzie możecie skorzystać z jakiej promocji, jak np. Karta Dużej Rodziny. Mamy też bazę zniżek własnych, którymi chętnie się z Wami dzielimy!

Dodatkowo w Proama i Generali, kupicie u nas polisy taniej, niż u innych agentów, czy w porównywarce, bo jesteśmy placówką partnerską!

Powód nr 2

Otóż…porównywarka, to automat, który przetwarza dane, wrzuca je do systemów i daje Wam cenę. Nie potrafi powiązać innych Waszych produktów, jak np. ubezpieczenie innego pojazdu, domu, polisy życiowej. Tym samym nie da Wam zniżki za posiadanie innego ubezpieczenia, a my owszem!

Powód nr 3

Szukacie samego OC? Nie chcecie NNW, nie jest Wam potrzebny Assistance, ani ubezpieczenie szyb? Okey, żaden problem. Porównywarka znajdzie dla Was najtańsze OC. I tu agent ma ogromną przewagę, bo często zakup odpowiednich dodatków typu assistance, NNW, szyby, czy opony mogą obniżyć składkę w OC! I u nas zapłacicie mniej za cały pakiet, niż przez porównywarkę za samo OC.

Powód nr 4

Szukacie ubezpieczenia AC. Ma być tanie, ale też dobre, bo chodzi o Wasz samochód. Przy ubezpieczeniu AC jest brana pod uwagę ogromna ilość parametrów, o którą porównywarki nawet nie pytają, bo ich systemy nie są do nich przystosowane. U nas bierzemy pod uwagę każdą drobnostkę i dzięki temu, oferta będzie przygotowana indywidualnie do Waszych potrzeb. A co dostaniecie w porównywarce? To, co jest dobre dla wszystkich…czyli dla nikogo.

Wydaje nam się, że już teraz przekonaliśmy Was do wybrania multiagencji zamiast porównywarki, ale dla nieprzekonanych powód nr 5. Dla wielu z Was będzie on najważniejszy.

Powód nr 5

Co jest najgorsze przy zakupie polisy przez porównywarkę? Późniejszy ruch kontaktowy! Ilość maili z reklamami, jaką dostaniecie po odwiedzeniu strony porównywarki będzie ogromna! Zostawicie gdzieś swój numer telefonu? Zadzwonią! Zadzwonią za kilka dni, za miesiąc i za rok, żeby sprawdzić, czy może znowu szukacie. Nawet, jeśli ostatecznie nie kupiliście przez porównywarkę. A później sprzedadzą kontakt do Was i zaczniecie odbierać telefony od ankieterów, sprzedawców, banków, o których istnieniu nie macie pojęcia!

U nas natomiast dostajecie jasno opisane zgody RODO na kontakt Z NASZEJ (i tylko z naszej) strony. Wyślemy smsa, że kończy się polisa, że rata do zapłaty, zadzwonimy za rok z nową ofertą i wyślemy życzenia urodzinowe, czy świąteczne. I NIC WIĘCEJ!

Podsumowując:

  • W naszej agencji porównamy dla Ciebie ofertę 20 towarzystw ubezpieczeniowych
  • Agent stworzy ofertę dobraną do indywidualnych potrzeb klienta
  • Działamy zdalnie, możesz wykupić u nas polisę bez wychodzenia z domu
  • Odpowiemy na każde nurtujące pytanie
  • Mamy pakiet zniżek, którymi dzielimy się chętnie z klientami
  • Jesteśmy partnerem Proama i Generali- u nas kupisz taniej polisy tych ubezpieczycieli
  • Nie musisz pamiętać o wznowieniu polisy, czy kolejnej racie- pamiętamy za Was!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was, że MULTIAGENCJA JEST LEPSZYM WYBOREM, NIŻ PORÓWNYWARKA INTERNETOWA!